3 hafta önce
3 hafta önce

Independent Games Festival 2020 Adayları Açıklandı

    Oyun bölümünün The Game Awards’tan sonra en değerli tertiplerinden birisi olan Independent Games Şenlik (IGF), her yıl bağımsız oyunlara yönelik mükafatlar veriliyor. Esaslı geçmişiyle oyun dalının kıymetli bir aktifliği olan IGF’in bu sene ki adayları belirli oldu. Lakin IGF’de verilen mükafatlar olağan oyun etkinliklerinde verilen ödüllerden biraz farklı. Aşağıdan açıklanan tüm adaylara ulaşabilirsiniz.

INDEPENDENT GAMES ŞENLİK ADAYLARI 

Seumas McNally Büyük Mükafatı

  • Eliza (Zachtronics)
  • A Short Hike (Adam Robinson-Yu)
  • Untitled Goose Game (House House)
  • Anodyne 2: Return to Dust (Sean Han Teşhis and Marina Kittaka)
  • Mutazione (Die Gute Fabrik)
  • Slay the Spire (Mega Crit Games)

Mansiyon Mükafatı

  • Katana Zero (Askiisoft)
  • Lonely Mountains: Downhill (Megagon Industries), 
  • Song of Bloom (Philipp Stollenmayer), 
  • Wide Ocean: Big Jacket (Turnfollow), 
  • Elsinore (Golden Glitch), 
  • Astrologaster (Nyamyam), 
  • Heaven’s Vault (inkle) 

Görsellikte Harikalık

  • Mutaione (Die Gute Fabrik)
  • Knights and Bikes (Foam Sword)
  • Void Bastards (Blue Manchu)
  • Creature in the Well (Flight School Studio)
  • Eastward (Pixpil)
  • Stone Story RPG (Martian Rex/standardcombo)

Mansiyon Ödülü 

  • Luna: The Shadow Dust (Lantern Studio)
  •  Eastshade (Eastshade Studios)
  • Minute of Islands (Studio Fizbin)
  •  Katana ZERO (Askiisoft)
  •  Song of Bloom (Philipp Stollenmayer)
  •  A Short Hike (Adam Robinson-Yu)
  • Creaks (Amanita Design)

Seste Harikalık

  • Observation (No Code)
  • Vectronom (Ludopium)
  • Astrologaster (Nyamyam)
  • Knights and Bikes (Foam Sword)
  • Mutazione (Die Gute Fabrik)
  • Untitled Goose Game (House House)

Mansiyon Mükafatı

  • Afterparty (Night School Studio)
  •  Kind Words (lo fi chill beats to write to) (Popcannibal)
  •  Manifold Garden (William Chyr Studio)
  •  Alt-Frequencies (Accidental Queens)
  •  Don’t Look (Don’t Look Team)
  •  Lonely Mountains: Downhill (Megagon Industries)
  •  Tales From Off-Peak City Vol. 1 (Cosmo D) 

Dizaynda Harikalık

  • Katana Zero (Askiisoft)
  • Lonely Mountains: Downhill (Megagon Industries)
  • Slay the Spire (Mega Crit Games)
  • A Short Hike (Adam Robinson-Yu)
  • Elsinore (Golden Glitch)
  • Patrick’s Parabox (Patrick Traynor)

Mansiyon Mükafatı

  • Guildlings (Sirvo Studios)
  •  Nauticrawl (Andrea Interguglielmi)
  •  Blabyrinth (Sleeping Beast Games)
  • Children of Morta (Dead Mage)
  •  Void Bastards (Blue Manchu)
  • Untitled Goose Game (House House)
  •  Creature in the Well (Flight School Studio)

Kıssa Anlatımında Harikalık

  • Mutazione (Die Gute Fabrik)
  • Heaven’s Vault (inkle)
  • Elsinore (Golden Glitch)
  • Wide Ocean: Big Jacket (Turnfollow)
  • Eliza (Zachtronics)
  • Lionkiller (Sisi Jiang)

Mansiyon Mükafatı

  •  American Election (Greg Buchanan)
  •  Night Call (Monkey Moon, BlackMuffin)
  •  Astrologaster (Nyamyam)
  • A Short Hike (Adam Robinson-Yu),
  •  Adventures With Anxiety! (Nicky Case),
  •  Observation (No Code) 

Nuovo Mükafatı

  • Tales from Off-Peak City Vol.1 (Cosmo D)
  • Infini (Barnaque)
  • The Space Between (Christoph Frey)
  • Life Tastes Like Cardboard (Demensa)
  • Promesa (Julián Palacios)
  • Song of Bloom (Philipp Stollenmayer)
  • The Longing (Studio Seufz)
  • Pagan: Autogeny (Oleander Garden)

Mansiyon Mükafatı

  •  Astrologaster (Nyamyam)
  •  Elsinore (Golden Glitch)
  •  Fit for a King (Brent Ellison & Tanya X. Short)
  •  My Exercise (Atsushi Wada, Ryoya Usuha,Nobuaki Doi)
  •  Where the Bees Make Honey (Brian Wilson)
  • Smile For Me (Gabe Lane and Yugo Limbo / LimboLane) 

En Güzel Öğrenci Oyunu

  • Orbital Bullet (SmokeStab)
  • A Juggler’s Tale (kaleidoscube)
  • Forgotten (Mutiny Games)
  • Neon Beats (OKYO Games)
  • Bore Dome (Goblin Rage)
  • Nothing in Sight (Nothing in Sight Team)

Mansiyon Mükafatı

  • Unhatched (Filip Loster)
  •  Du Rejser (You Travel) (Victor Selnæs Breum + Katinka)
  •  Trail Mix (Puzzsoft)
  • Where the Bees Make Honey (Brian Wilson)
  •  Northbound (Johannes Köberle & Arno Justus)
  •  Evergreen Blues (David Su and Dominique Star)


Etiketler :
Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.